מכתב לבוגרים - פרופ' קרל סקורצקי

בוגרות ובוגרים יקרים,קרל סקורצקי

זהו כבוד עבורי לכהן כדיקן הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי של אוניברסיטת בר-אילן בגליל ולהיות חלק מפקולטה צעירה אשר הכשירה וממשיכה להכשיר רופאים ורופאות חוקרים וחוקרות שפועלים לשיפור איכות הרפואה בגליל בפרט ובישראל ואפילו בעולם.

עבורי כרופא וכחוקר, מלבד פרסומים וחידושים, היכולת להעמיד דור של רופאים ורופאות מוכשרים מעניקה לי את הסיפוק הגדול ביותר.

הפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי התברכה בסגל צעיר, יצירתי ומצטיין בהוראה ובמחקר, שמשקיע את מיטב זמנו בסטודנטים ומעניק להם חוויה לימודית ייחודית המעצבת ומכינה אותם לחיים המקצועיים כרופאים וכמדענים. הפקולטה לא רק מניחה את היסודות ומספקת לבוגריה בסיס למחקר ולפרקטיקה קלינית, יש לסגל הפקולטה מחויבות אישית להכוונה ופיתוח קריירה מתאימה לכל סטודנט רצונה וכוונתה הינו גם ללוות את בוגריה בתהליך בחירת ההתמחות וביצועה המוצלח.

סגל הפקולטה כולו מונע על ידי השאיפה המשותפת להפוך את הגליל למרכז משמעותי של רפואה ומחקר מקדם בריאות במדינת ישראל. לכל אורך הדרך אנו משקיעים את מירב המאמצים והחשיבה כדי שלבוגרינו יהיו התנאים האופטימליים להשתלב כרופאים וכחוקרים במערכת הרפואית עם דגש על הצפון.

אני מזמין אתכם להמשיך את פועלכם לטובת בריאות תושבי הגליל ולהשתלב ואף להוביל את הדור הבא של הרופאים, החוקרים והמורים במרכזים הרפואיים המסונפים של הפקולטה.

אין לי ספק שלכל מקום שאליו תפנו במהלך הקריירה שלכם תהיו שגרירים נפלאים ותשקפו בצורה האמיתית ביותר את לימודי הרפואה המקצועיים, הרציניים והמתקדמים שזכיתם להם בגליל.  

אסיים בברכת ברכה והצלחה, מי ייתן ותזכו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם בצורה המיטבית וזכרו שאנו בפקולטה לשרותכם בכל התייעצות אישית או מקצועית.