ועדות חוגים ותחומים

ראשי חוגים קליניים

  1. אורתופדיה                        דר' דוד רותם     
  2. בריאות האוכלוסייה            דר' סיון שפיצר
  3. גינקולוגיה ומיילדות             דר' ליאור לבנשטיין
  4. כירורגיה                           דר' אלי קאקיאשוילי
  5. פסיכיאטריה                      דר' לידיה איזקסון                        
  6. קרדיולוגיה                        פרופ' עידו בירתי
  7. רפואת ילדים                     דר' סעיד אבוזיד
  8. רפואת משפחה                  פרופ' צופיה אילת-צנעני
  9. רפואה פנימית                   פרופ' ריימונד פרח

 

ראשי תחומים קליניים

  1. א.א.ג                                                דר' אייל סלע     
  2. אונקולוגיה                                         
  3. אורולוגיה                                           דר' רן כץ
  4. גנטיקה                                             פרופ' ציפורה פליק-זכאי
  5. גסטרואנטרולוגיה                                דר' אבי און
  6. גריאטריה                                          דר' אמיתי אוברמן             
  7. דימות                                               דר' סאהר סרור
  8. המטולוגיה                                         דר' נג'יב דאלי
  9. הרדמה                                             דר' דפנה וילנר
  10. טיפול נמרץ                                        דר' משה מתן
  11. כירורגיה פלסטית                                דר' לאוניד קוגן 
  12. מחלות זיהומיות                                  דר' היבה אבו זיאד
  13. נוירולוגיה                                          דר' ראדי שאהין
  14. נפרולוגיה                                          דר' זאהר ארמלי
  15. עיניים                                               דר' צבי סגל
  16. פתולוגיה                                          דר' סרג'יו שוולב
  17. ראומטולוגיה                                     דר' מוחמד עדווי
  18. רפואה דחופה וטראומה                      דר' ערן טל-אור
  19. תכנית המנטורים                               דר' מירי בנטואיץ                            

יו"ר ועדות הפקולטה

  1. ועדת אישורי מחקר בבני אדם                   פרופ' מיכאל אדלשטיין
    מטעם הפקולטה
                                             
  2. ועדת אתר האינטרנט של החוקרים             דר' ניר קויט
  3.          וועדות איתור                                 פרופ' חיים פוטרמן
  • חברים ויושבי ראש תת הוועדות:

ד"ר קרן אגאי-שי

פרופ' מיכאל אדלשטיין

ד"ר שי בל

ד"ר מירי בנטואיץ

פרופ' פיטר גילבי

פרופ' מיטל גל-תנעמי

ד"ר נעמי דיקמן

ד"ר משה דסאו

ד"ר קובי ממן

ד"ר לימור מעודד-דנון

פרופ' קרל סקורצקי

ד"ר ענת עייני

פרופ' חיים פוטרמן

ד"ר אבי פרץ

פרופ' דוד קרסיק

פרופ' אריק שינוול

גב' שלומית נשרי-ויסנר - מרכזת

גב' יפית ראובן - מרכזת

  1. ועדת בינוי                                                       פרופ' קרל סקורצקי                          
  2. ועדת בחינות                                                   דר' דועא בכרי
  3. ועדת בטיחות                                                 מר נועם דוד רשלבך
  4. ועדת בית חיות                                               דר' ניר קויט
  5. ועדת הוראה ותכניות לימודים                           דר' נג'יב דלי        
  6. ועדת הוראה לתארים מתקדמים                      פרופ' מיכאל בלנק
  7. ועדת איתור                                                  פרופ' חיים פוטרמן
  8. ועדה לאישור ניסויים בבעלי חיים                       דר' אברהם סמסון  
  9. ועדה לבחירת מרצים מצטיינים                         פרופ' אריק שינוול
    בחינוך רפואי
                                           
  10. ועדה לבחירת מרצים מצטיינים                        פרופ' מיכאל בלנק 
    בתארים מתקדמים
                                               
  11. ועדה לגנומיקה וביואינפורמטיקה                   פרופ'' מאיר שמאי
  12. ועדה לבריאות הסטודנט                              פרופ' עאסי נימר
  13. ועדה למחויבות חברתית                              דר' סיון שפיצר שוחט
  14. ועדה לענייני סטודנטים                                מ"מ דר' טלי ברטלר (יו"ר דר' אמיר קופרמן)
  15. ועדת מחשוב (חומרה)                                   דר' יעקב ממן      
  16. ועדת מינויים                                                  פרופ' קרל סקורצקי
  17. ועדת מלגות                                                    פרופ' אורלי אבני
  18. ועדת מעקב אחר הישגי הסטודנטים                דר' אמיתי אוברמן
  19. ועדת ספריה                                                   דר' רון פירן
  20. ועדת עבודות גמר                                          דר' רן כץ
  21. ועדת פרסי מחקר                                          דר' אוון אליוט   
  22. ועדת ציוד מדעי                                             דר' משה דסאו
  23. ועדת קבלה                                                     פרופ' שמי קרסו
  • ועדת קבלה לתכנית הארבע שנתית             פרופ' איתי און
  • ועדת קבלה לתכנית השלוש שנתית             דר' טטאינה סמולקין
  1. ועדת קרן הדיקן                                            פרופ' קרל סקורצקי
  2. ועדת תארים מתקדמים                                 פרופ' מיטל גל-תנעמי
  3. ועדת תכנון אסטרטגי                                     פרופ' קרל סקורצקי
  4. ועדת תו"מ                                                   פרופ' קרל סקורצקי
  5. ועדת תיאום פיתוח משאבים מול                      פרופ' קרל סקורצקי
    האוניברסיטה