סגל מינהלי

English שלחו לחבר
שם טלפון דוא"ל
גב' שלומית יוסף מתאמת פיתוח סגל וקידום ההוראה 072-2644994 Shlomit.yosef@biu.ac.il
גב' בת-אל ימין מתאמת סגל 072-2644939 Bat-el.Yamin@biu.ac.il
גב' מירב ישראל מתאמת סטודנטים 072-2644989 merav.israel@biu.ac.il
ד"ר גל כהן-לוי מנהלת מעבדה (ביולוגיה מולקולרית של סרטן) 072-2644927 Gal.cohen@biu.ac.il
ד"ר רואי להב מנהל בית חיות 072-2644966 Roey.Lahav@biu.ac.il
ד"ר גלעד להמן מנהל מעבדה (ביולוגיה מולקולרית) 072-2644979 Gilad.Lehmann@biu.ac.il
מר אלעד לוי עובד בית חיות 072-2644966 Elad.levi@biu.ac.il
ד"ר מיכל מרים לשם מנהלת מעבדה (Protein-protein Interactions) 072-2644854 Michal.leshem@biu.ac.il
גב' נורית מאור מתאמת ראש מנהל 072-2644947 nurith.maor@biu.ac.il
גב' ורוניקה מוקלד מ"מ מתאמת סטודנטים 0722644946 med.sec@biu.ac.il
מר שירן מימון טכנאי מכשירים וחשמלאי 072-2644920 Shiran.Maimon@biu.ac.il
גב' שרון מינס רכזת הוראה 072-2644930 Sharon.Mines@biu.ac.il
ד"ר אסף מלכא מנהל מעבדה (סכרת) 072-2644863 assaf.malka@biu.ac.il
גב' בת- אל מנחם מתאמת סטודנטים 072-2644946 med.sec@biu.ac.il
ד"ר אילה מעוז אחראית מכשור מדעי ומיחשוב 072-2644936 Eyla.Maoz@biu.ac.il
ד"ר אבי מתתיהו מנהל מעבדה (ביולוגיה מולקולרית) 072-2644984 Avi.Matityahu@biu.ac.il
ד"ר מיטל נוריאל-אוחיון מנהלת מעבדה (אימונולוגיה, מיקרוביום) 072-2644805 Meytal.Nuriel@biu.ac.il
גב' שלומית נשרי אחראית ספריית הפקולטה 072-2644967 Shlomit.Nishri@biu.ac.il
גב' שרית עזרן-אהרונוביץ מרכזת לשכת הדיקן 072-2644937 Sarit.Aronovitz@biu.ac.il
מר יניב עטון עובד בית חיות 053-6271163 Yaniv.Aton@biu.ac.il
ד"ר ג'ומאנה עיסא-חדאד מנהלת מעבדת (בריאות הציבור) 072-2644993 Jumanah.essa-hadad@biu.ac.il
ד"ר בוריס פיחטמן מנהל מעבדה (ביולוגיה של התא) 072-2644924 Boris.Fichtman@biu.ac.il
ד"ר שירה פרץ אחראית מרכז גנומי 072-2644903 shira.perez@biu.ac.il
מר גרשון קונין יועץ מחשוב 072-264-4965 Gershon.Kunin@biu.ac.il
מר בנימין קוסטה עובד בית חיות 072-2644931 benjamin.costa@biu.ac.il