English שלחו לחבר

סגל מינהלי

שם טלפון דוא"ל
ד"ר גידי באום עובד מעבדה 072-2644970 eliezer.baum@biu.ac.il
מר דניאל באומל עובד מעבדה 072-2644922 daniel.baumel@biu.ac.il
גב' מלכה בולמן מתאמת סטודנטים 072-2644960 malka.bulman@biu.ac.il
גב' מורן בן יהודה מתאמת ספירת סכרת 072-2644900 moran.ben-yehuda1@biu.ac.il
ד"ר מיכל ורבנר עובד מעבדה 072-2644982 michal.poran@biu.ac.il
גב' מיכל מזרחי עוזרת מנהלית לדיקן 072-2644985 michal.mizrahi@biu.ac.il
מר אביעד סיון טכנאי מחשוב ופדגוגיה aviad.sivan@biu.ac.il
גב' טל סנה אחראי מעבדה 072-2644979 tal.sneh@biu.ac.il
ד"ר טליה עציון עובד בית חיות 072-2644997 talya.etzion@biu.ac.il
גב' יפית ראובן מתאמת סגל ומחקר 072-2644909 yafit.reuben@biu.ac.il
מר נועם דוד רשלבך ראש מינהל הפקולטה 072-2644941 Noam.Reshelbach@biu.ac.il
ד"ר סנדרה תורג'מן עובד מעבדה 072-2644952 sondra.turjeman@biu.ac.il
גב' הדס אורן מתאמת אירועים וכנסים 072-2644906 Hadas.Oren@biu.ac.il
ד"ר יואל אלטר מנהל מעבדה (ביולוגיה מבנית של מחלות מדבקות) 072-2644904 yoel.alter@biu.ac.il
ד"ר מיכאל אסא טכנאי מיקרוסקופיה בצב"מ 072-2644808 michael.assa@biu.ac.il
ד"ר אמיל אעמר מנהל מעבדה (ביולוגיה התפתחותית) 072-2644976 Emil.Aamar@biu.ac.il
ד"ר עליזה בורשטיין מרכזת מידע ותוכן באנגלית - קמפוס רמת גן 03-7384327 Alissa.Burstein@biu.ac.il
ד"ר נעמה בלוך מנהלת מעבדה (פיתוח כלים חישוביים לעיצוב תרופות) 072-2644992 naamah.bloch@biu.ac.il
גב' אילנה בר-סבג מרכזת רכש ובקרת תקציבים 072-2644948 Ilana.Bar-sabag@biu.ac.il
ד"ר יפתח ברששת מנהל מעבדה (רגולציה אפיגנטית בביטוי הגנים של תאי T, וכשלי תפקוד חיסוניים.) 072-2644922 Yiftah.Barsheshet@biu.ac.il
ד"ר יהודה גבאי טכנאי בצב"מ 072-2644988 yehuda.gubbay@biu.ac.il
ד"ר סלבה גורביץ מנהל מעבדה (הבנת מנגנוני ההתמרה הסרטנית על-ידי וירוסים מקבוצת ההרפס) 072-2644917 Vyacheslav.Gurevich@biu.ac.il
מר דמיטריי גצלטר מנהל מעבדה (נוירוביולוגיה מולקולארית והתנהגותית) 072-2644969 Dmitriy.Getselter@biu.ac.il
גב' שירה דדון מתאמת מזכירות הסטודנטים - בחל"ת 072-2644960 shira.dadon@biu.ac.il
מר יחיאל דהן רמ"ד אחראי אחזקה ולוגיסטיקה 072-2644925 Yehiel.Dahan@biu.ac.il