סגל מינהלי

שם טלפון דוא"ל
מר נועם דוד רשלבך ראש מינהל הפקולטה 072-2644941 Noam.Reshelbach@biu.ac.il
מר דמטריי גצטלר מנהל מעבדה - פרופ' אוון אליוט 0722644969
גב' דנית דסה עוזרת מנהלית לדיקן 0722644985
גב' הדס סיבוני בינימיני מנהלת מעבדה 0722644917
גב' הדס אורן מתאמת אירועים וכנסים 072-2644906 Hadas.Oren@biu.ac.il
ד"ר מיכאל אסא טכנאי מיקרוסקופיה בצב"מ 072-2644808 michael.assa@biu.ac.il
ד"ר אמיל אעמר מנהל מעבדה - ד"ר דוד אנשל 072-2644986 Emil.Aamar@biu.ac.il
ד"ר גידי באום מנהל מעבדה - ד"ר מילנה מורגנשטרן 072-2644970 eliezer.baum@biu.ac.il
גב' מלכה בולמן מתאמת סטודנטים 072-2644960 malka.bulman@biu.ac.il
ד"ר עליזה בורשטיין מרכזת מידע ותוכן באנגלית - קמפוס רמת גן 03-7384327 Alissa.Burstein@biu.ac.il
ד"ר נעמה בלוך מנהלת מעבדה - ד"ר אברהם סמסון 072-2644992 naamah.bloch@biu.ac.il
גב' מורן בן יהודה מתאמת ספירת סכרת 072-2644900 moran.ben-yehuda1@biu.ac.il
גב' אילנה בר-סבג מרכזת רכש מדעי ומחשוב 072-2644948 Ilana.Bar-sabag@biu.ac.il
ד"ר יפתח ברששת מנהל מעבדה (רגולציה אפיגנטית בביטוי הגנים של תאי T, וכשלי תפקוד חיסוניים.) 072-2644922 Yiftah.Barsheshet@biu.ac.il
ד"ר יהודה גבאי טכנאי בצב"מ 072-2644988 yehuda.gubbay@biu.ac.il
ד"ר סלבה גורביץ מנהל מעבדה - ד"ר מאיר שמאי 072-2644953 Vyacheslav.Gurevich@biu.ac.il
מר דמיטריי גצלטר מנהל מעבדה (נוירוביולוגיה מולקולארית והתנהגותית) 072-2644969 Dmitriy.Getselter@biu.ac.il
גב' שירה דדון מתאמת מזכירות הסטודנטים - בחל"ת 072-2644960 shira.dadon@biu.ac.il
מר יחיאל דהן רמ"ד אחראי אחזקה ולוגיסטיקה 072-2644925 Yehiel.Dahan@biu.ac.il
ד"ר נעמי דיקמן ראשת היחידה להערכה ולקידום ההוראה 072-2644942 Nomy.Dickman@biu.ac.il
ד"ר אלה הגר מעוז אחראית מכשור מדעי ומחשוב 072-2644936 Eyla.Maoz@biu.ac.il
ד"ר מיכל ורבנר מנהלת מעבדה - ד"ר שי בל 072-2644805 michal.poran@biu.ac.il
מר יובל זלצברג טכנאי בצב"מ 072-2644988 yuval.zalthberg@biu.ac.il
מר באסם חג'אזי סטטיסטיקאי 072-2644949 basem.hijazi@biu.ac.il
מר דן חיננזון רמ"ד מחשוב 072-2644875 dan.hinenzon@biu.ac.il