סגל מינהלי

English שלחו לחבר
שם טלפון דוא"ל
גב' מירב ישראל מתאמת סטודנטים 072-2644989 merav.israel@biu.ac.il
ד"ר גל כהן-לוי אחראית מעבדה 072-2644927 Gal.cohen@biu.ac.il
ד"ר עידית כהנא מרכזת אקדמית 03-7384325 Edith.Kahana@biu.ac.il
ד"ר רואי להב מנהל בית חיות 072-2644966 Roey.Lahav@biu.ac.il
ד"ר גלעד להמן אחראי מעבדה 072-2644979 Gilad.Lehmann@biu.ac.il
מר אלעד לוי עובד בית חיות 072-2644966 Elad.levi@biu.ac.il
ד"ר מיכל מרים לשם אחראית מעבדה 072-2644854 Michal.leshem@biu.ac.il
גב' נורית מאור מרכזת תארים מתקדמים 072-2644947 nurith.maor@biu.ac.il
מר שירן מימון טכנאי מכשירים וחשמלאי 072-2644920 Shiran.Maimon@biu.ac.il
גב' שרון מינס סגן מינהלי למשנה לחינוך רפואי 072-2644930 Sharon.Mines@biu.ac.il
ד"ר אסף מלכא אחראי מעבדה 072-2644863 assaf.malka@biu.ac.il
גב' בת- אל מנחם מתאמת סטודנטים 072-2644946 med.sec@biu.ac.il
ד"ר אלה מעוז מרכזת מכשור מדעי ומיחשוב 072-2644936 Eyla.Maoz@biu.ac.il
ד"ר אבי מתתיהו אחראי מעבדה 072-2644984 Avi.Matityahu@biu.ac.il
גב' שלומית נשרי אחראית ספריית הפקולטה 072-2644967 Shlomit.Nishri@biu.ac.il
גב' שרית עזרן-אהרונוביץ מרכזת לשכת הדיקן 072-2644937 Sarit.Aronovitz@biu.ac.il
מר יניב עטון עובד בית חיות 053-6271163 Yaniv.Aton@biu.ac.il
ד"ר ג'ומאנה עיסא-חדאד אחראית מעבדת מחקר עיונית 072-2644993 Jumanah.essa-hadad@biu.ac.il
ד"ר בוריס פיחטמן אחראי מעבדה 072-2644924 Boris.Fichtman@biu.ac.il
ד"ר שירה פרץ אחראית מרכז גנומי 072-2644903 shira.perez@biu.ac.il
מר גרשון קונין יועץ מחשוב 072-264-4965 Gershon.Kunin@biu.ac.il
גב' מרינה קורץ טכנאית מרכז גנומי 072-2644919 Marina.Kurtz@biu.ac.il
ד"ר אלי ראובני ביואינפורמטיקאי 072-2644992 Eli.Reuveni@biu.ac.il
ד"ר דורית רביב-שי אחראית מעבדה 072-2644970 Dorith.raviv-shay@biu.ac.il
גב' נורית רותם מתאמת חוגים, ועדות ומשנים לדיקן 072-2644975 Nurit.rotem@biu.ac.il