סגל מינהלי

English שלחו לחבר
שם טלפון דוא"ל
מר נועם דוד רשלבך ראש מינהל הפקולטה 072-2644941 Noam.Reshelbach@biu.ac.il
גב' אתי אופיר מתאמת בבית חולים פוריה 04-6652236 Eofir@poria.health.gov.il
ד"ר אולה אורגיל אחראית מעבדה 072-2644953 ola.orgil@biu.ac.il
גב' הדס אורן מתאמת אירועים וכנסים 072-2644906 Hadas.Oren@biu.ac.il
ד"ר יואל אלטר אחראי מעבדה 072-2644904 yoel.alter@biu.ac.il
ד"ר מיכאל אסא טכנאי בצב"מ 072-2644808 michael.assa@biu.ac.il
ד"ר אמיל אעמר אחראי מעבדה 072-2644976 Emil.Aamar@biu.ac.il
גב' אילנה בר-סבג מרכזת רכש ובקרה תקציבית 072-2644948 Ilana.Bar-sabag@biu.ac.il
ד"ר יפתח ברששת אחראי מעבדה 072-2644922 Yiftah.Barsheshet@biu.ac.il
ד"ר יהודה גבאי טכנאי בצב"מ 072-264498 yehuda.gubbay@biu.ac.il
ד"ר סלבה גורביץ אחראי מעבדה 072-2644917 Vyacheslav.Gurevich@biu.ac.il
גב' נגה גנור תקשורת ויחסי ציבור 072-2644945 Noga.Ganor@biu.ac.il
מר דמיטריי גצלטר אחראי מעבדה 072-2644969 Dmitriy.Getselter@biu.ac.il
גב' שירה דדון מתאמת סטודנטים 072-2644960 shira.dadon@biu.ac.il
מר יחיאל דהן רמ"ד תפעול ולוגיסטיקה 072-2644925 Yehiel.Dahan@biu.ac.il
ד"ר עטרת דוידוביץ אחראית מעבדה 072-2644982 Ateret.Davidovich@biu.ac.il
ד"ר נעמי דיקמן ראשת היחידה להערכה ולקידום ההוראה 072-2644942 Nomy.Dickman@biu.ac.il
ד"ר אורן זיו אחראי מעבדה 072-2644952 Oren.Ziv@biu.ac.il
מר יובל זלצברג טכנאי בצב"מ 072-2644988 yuval.zalthberg@biu.ac.il
מר באסם חג'אזי סטטיסטיקאי 072-2644949 basem.hijazi@biu.ac.il
גב' טובה חסידים מתאמת לשכת ראש מינהל 072-2644940 medicine.ceo@biu.ac.il
מר צבי טבצ'ניק מנהל ביטחון ובטיחות 072-2644935 Tzvi.Tabachnik@biu.ac.il
גב' שלומית יוסף מרכזת היחידה לחינוך רפואי 072-2644994 Shlomit.yosef@biu.ac.il
גב' רינת יזרעאל מתאמת בבית חולים זיו 04-6828226 rinat.i@ziv.health.gov.il
גב' בת-אל ימין מרכזת סגל אקדמי 072-2644939 Bat-el.Yamin@biu.ac.il