ועדות

שלחו לחבר

פורום מנהלי מרכזים רפואיים ורפואה בקהילה
הנהלת הפקולטה

פרופ' קרל סקורצקי- דיקן, וחבר ההנהלה
מנהלי המרכזים הרפואיים והרפואה בקהילה:
דר' ארז און
דר' נאיל אליאס
דר' מסעד ברהום
דר' מרדכי דיין
דר' סלמן זרקא
דר' פהד חכים
דר' אברהים חרבג'י
דר' טנוס כורזום

דר' לילך צולר

 

ראשי חוגים קליניים

  1. אורתופדיה                    פרופ' אלכסנדר לרנר     
  2. בריאות האוכלוסייה        דר' סיון שפיצר-שוחט
  3. גינקולוגיה ומיילדות         דר' ענבר בן שחר
  4. כירורגיה                       דר' אלי קקיאשוילי          
  5. פסיכיאטריה                  דר' לידיה איזקסון                    
  6. קרדיולוגיה                    דר' מג'די חלבי
  7. רפואת ילדים                 דר' סעיד אבוזיד
  8. רפואת משפחה             דר' צופיה אילת-צנעני
  9. רפואה פנימית              פרופ' ריימונד פרח       

 

ראשי תחומים קליניים ותוכניות

  1. א.א.ג                                      דר' אייל סלע    
  2. אונקולוגיה                               פרופ' ג'מאל זידאן
  3. אורולוגיה                                דר' רן כץ
  4. גנטיקה                                   פרופ' ציפורה פליק-זכאי
  5. גסטרואנטרולוגיה                      דר' אבי און
  6. גריאטריה                                דר' אמיתי אוברמן        
  7. דימות                                     דר' מרסלו דייצ'מן
  8. המטולוגיה                               דר' נג'יב דאלי
  9. הרדמה                                   דר' דפנה וילנר
  10. טיפול נמרץ                              דר' ניקולא מחול
  11. כירורגיה פלסטית                     דר' לאוניד קוגן            
  12. מחלות זיהומיות                       
  13. נוירולוגיה                                דר' ראדי שאהין
  14. נפרולוגיה                                דר' זאהר ארמלי
  15. עיניים                                     דר' צבי סגל
  16. פיתוח סגל                              דר' פיטר גילבי
  17. פתולוגיה                                 דר' סרג'יו שוולב
  18. ראומטולוגיה                            דר' מוחמד עדווי
  19. רפואה דחופה וטיפול נמרץ         דר' ערן טל-אור
  20. תכנית המנטורים                      דר' מירי בנטואיץ 
  21. ראש תכנית MD-PhD              פרופ' חיים פוטרמן
  22. ראש תכנית MD-PhD              ד"ר שי בל                    

 

יו"ר ועדות הפקולטה

  1. ועדת אתיקה                                          דר' מירי בנטואיץ
  2. ועדת אתיקה במחקר                               דר' מירי בנטואיץ
  3. ועדת אתר האינטרנט של החוקרים            דר' ניר קויט
  4. ועדת בינוי                                             פרופ' קרל סקורצקי                  
  5. ועדת בחינות                                         דר' דועא בכרי
  6. ועדת בטיחות                                        מר נועם דוד רשלבך
  7. ועדת בית חיות                                      דר' דוד אנשל סייפרס
  8. ועדת הוראה                                         דר' מיכל כרמיאל חגי
  9. ועדת הוראה לתארים מתקדמים               דר' מיטל גל-תנעמי
  10. ועדת הפקולטה להתנהלות סטודנטים       דר' רונית אילוז
  11. ועדת איתור                                          פרופ' חיים פוטרמן
  12. ועדה לאישור ניסויים בבעלי חיים              דר' רון פירן     
  13. ועדה לבחירת מועמדים לפרסים מדעיים    דר' אוון אליוט
    לחברי סגל
  14. ועדה לבחירת מועמדים לפרסים מדעיים   דר' משה דסאו
    לסטודנטים לתארים מתקדמים
  15. ועדה לבחירת מרצים מצטיינים                פרופ' אריק שינוול
    בחינוך רפואי 
  16. ועדה לבחירת מרצים מצטיינים                דר' מיטל גל- תנעמי
    בתארים מתקדמים              
  17. ועדה לגנומיקה וביואינפורמטיקה             דר' מאיר שמאי
  18. ועדה לבריאות הסטודנט                        פרופ' עאסי נימר
  19. ועדה למחויבות חברתית                       דר' סיון שפיצר שוחט
  20. ועדה לענייני סטודנטים                         דר' אמיר קופרמן
  21. ועדת מחשוב (חומרה)                          דר' יעקב ממן             
  22. ועדת מינויים                                       פרופ' קרל סקורצקי
  23. ועדת שטחי מחקר                               פרופ' קרל סקורצקי
  24. ועדת מלגות                                        פרופ' אריק שינוול
  25. ועדת מעקב אחר הישגי הסטודנטים        דר' אמיתי אוברמן
  26. ועדת ספריה                                       דר' רון פירן
  27. ועדת עבודות גמר                                פרופ' מרואן עודה
  28. ועדת פרסי מחקר                                 דר' אוון אליוט
  29. ועדת ציוד מדעי                                   דר' משה דסאו
  30. ועדת קבלה                                        פרופ' שמי קרסו
  • ועדת קבלה לתכנית הארבע שנתית    פרופ' איתי און
  • ועדת קבלה לתכנית השלוש שנתית    דר'  טטאינה סמולקין
  1. ועדת קרן הדיקן                                    פרופ' קרל סקורצקי
  2. ועדת תארים מתקדמים                          פרופ' עמרי קורן
  3. ועדת תכנון אסטרטגי                             פרופ' קרל סקורצקי
  4. ועדת תו"מ                                           פרופ' קרל סקורצקי