סגל מינהלי

English שלחו לחבר
שם טלפון דוא"ל
מר נועם דוד רשלבך ראש מינהל הפקולטה 072-2644941 Noam.Reshelbach@biu.ac.il
גב' הדס אורן מתאמת אירועים וכנסים 072-2644906 Hadas.Oren@biu.ac.il
ד"ר יואל אלטר מנהל מעבדה (ביולוגיה מבנית של מחלות מדבקות) 072-2644904 yoel.alter@biu.ac.il
ד"ר מיכאל אסא טכנאי מיקרוסקופיה בצב"מ 072-2644808 michael.assa@biu.ac.il
ד"ר אמיל אעמר מנהל מעבדה (ביולוגיה התפתחותית) 072-2644976 Emil.Aamar@biu.ac.il
ד"ר עליזה בורשטיין מרכזת אקדמית - קמפוס רמת גן 03-7384327 Alissa.Burstein@biu.ac.il
ד"ר נעמה בלוך מנהלת מעבדה (פיתוח כלים חישוביים לעיצוב תרופות) 072-2644992 naamah.bloch@biu.ac.il
גב' אילנה בר-סבג מתאמת רכש מדעי ומחשוב 072-2644948 Ilana.Bar-sabag@biu.ac.il
ד"ר יפתח ברששת מנהל מעבדה (רגולציה אפיגנטית בביטוי הגנים של תאי T, וכשלי תפקוד חיסוניים.) 072-2644922 Yiftah.Barsheshet@biu.ac.il
ד"ר יהודה גבאי טכנאי בצב"מ 072-2644988 yehuda.gubbay@biu.ac.il
ד"ר סלבה גורביץ מנהל מעבדה (הבנת מנגנוני ההתמרה הסרטנית על-ידי וירוסים מקבוצת ההרפס) 072-2644917 Vyacheslav.Gurevich@biu.ac.il
גב' נגה גנור תקשורת ויחסי ציבור 072-2644945 Noga.Ganor@biu.ac.il
מר דמיטריי גצלטר מנהל מעבדה (נוירוביולוגיה מולקולארית והתנהגותית) 072-2644969 Dmitriy.Getselter@biu.ac.il
גב' שירה דדון מתאמת מזכירות הסטודנטים 072-2644960 shira.dadon@biu.ac.il
מר יחיאל דהן רמ"ד אחראי אחזקה ולוגיסטיקה 072-2644925 Yehiel.Dahan@biu.ac.il
ד"ר עטרת דוידוביץ מנהלת מעבדה (זיהוי מעכבים חדשים כנגד נגיף הפטטיס C, פיתוח חיסון כנגד הנגיף והבנת התגובה החיסונית נגדו) 072-2644982 Ateret.Davidovich@biu.ac.il
ד"ר נעמי דיקמן ראשת היחידה להערכה ולקידום ההוראה 072-2644942 Nomy.Dickman@biu.ac.il
ד"ר אורן זיו מנהל מעבדה (מיקרוביום) 072-2644952 Oren.Ziv@biu.ac.il
מר יובל זלצברג טכנאי בצב"מ 072-2644988 yuval.zalthberg@biu.ac.il
מר באסם חג'אזי סטטיסטיקאי 072-2644949 basem.hijazi@biu.ac.il
מר דן חיננזון יועץ מיחשוב ועיבוד תמונה 072-2644875 dan.hinenzon@biu.ac.il
מר משה חן עובד בית חיות 072-2644958 moshe.chen@biu.ac.il
גב' טובה חסידים מתאמת סגל ולוגיסטיקה 072-2644940 tova.hasidim@biu.ac.il
גב' הדס חסידים מרכזת תארים מתקדמים 072-2644946 med.tm@biu.ac.il
מר צבי טבצ'ניק מנהל ביטחון ובטיחות (מנב"ט) 072-2644935 Tzvi.Tabachnik@biu.ac.il