ועדות

עברית Tell a Friend

פורום מנהלי מרכזים רפואיים ורפואה בקהילה
הנהלת הפקולטה

פרופ' קרל סקורצקי- דיקן, וחברי ההנהלה
מנהלי המרכזים הרפואיים והרפואה בקהילה:
דר' ארז און
דר' נאיל אליאס
דר' מסעד ברהום
דר' מרדכי דיין
דר' סלמן זרקא
דר' פהד חכים
דר' אברהים חרבג'י
דר' טנוס כורזום

דר' לילך צולר

חטיבות הפקולטה

  • חטיבה למחקר ביו רפואי - יו"ר -פרופ' אמנון הראל
  • חטיבה למדעי האדם והאוכלוסייה - יו"ר – פרופ' מרי רודולף
  • חטיבת המחלקות הקליניות הפקולטיות - יו"ר – פרופ' קרל סקורצקי ופרופ' ארנון בלום

ראשי חוגים קליניים

  1. אורתופדיה                    פרופ' אלכסנדר לרנר     
  2. בריאות האוכלוסייה        פרופ' מרי רודולף
  3. גינקולוגיה ומיילדות         דר' ענבר בן שחר
  4. כירורגיה                       דר' אלי קקיאשוילי          
  5. פסיכיאטריה                  דר' לידיה איזקסון                    
  6. קרדיולוגיה                    דר' מג'די חלבי
  7. רפואת ילדים                 דר' סעיד אבוזיד
  8. רפואת משפחה             דר' צופיה אילת-צנעני
  9. רפואה פנימית              פרופ' ריימונד פרח        
  10. סיו"ר רפואה פנימית      דר' חאלד חזים

 

ראשי תחומים קליניים

  1. א.א.ג                                      דר' אייל סלע    
  2. אונקולוגיה                               פרופ' ג'מאל זידאן
  3. אורולוגיה                                דר' רן כץ
  4. גנטיקה                                   פרופ' ציפורה פליק-זכאי
  5. גסטרואנטרולוגיה                      דר' אבי און
  6. גריאטריה                                דר' אמיתי אוברמן        
  7. דימות                                     דר' מרסלו דייצ'מן
  8. המטולוגיה                               דר' נג'יב דאלי
  9. הרדמה                                   דר' אלכסנדר איזקסון
  10. טיפול נמרץ                              דר' ניקולא מחול
  11. כירורגיה פלסטית                     דר' לאוניד קוגן            
  12. מחלות זיהומיות                       דר' אורנה ניצן
  13. נוירולוגיה                                דר' ראדי שאהין
  14. נפרולוגיה                                דר' זאהר ארמלי
  15. עיניים                                     דר' צבי סגל
  16. פיתוח סגל                               דר' פיטר גילבי
  17. פתולוגיה                                 דר' סרג'יו שוולב
  18. ראומטולוגיה                            דר' מוחמד עדווי
  19. רפואה דחופה וטיפול נמרץ         דר' ערן טל-אור
  20. תכנית המנטורים                      דר' מירי בנטואיץ                     

 

יו"ר ועדות הפקולטה

  1. ועדת אתיקה                                          דר' מירי בנטואיץ
  2. ועדת אתיקה במחקר                               דר' מירי בנטואיץ
  3. ועדת אתר האינטרנט של החוקרים            דר' ניר קויט
  4. ועדת בינוי                                             פרופ' קרל סקורצקי                  
  5. ועדת בחינות                                         דר' זאהר ארמלי
  6. ועדת בטיחות                                        מר נועם דוד רשלבך
  7. ועדת בית חיות                                      דר' דוד אנשל סייפרס
  8. ועדת הוראה                                         דר' מיכל כרמיאל חגי
  9. ועדת הוראה לתארים מתקדמים               דר' מיטל גל-תנעמי
  10. ועדת חיפוש                                          פרופ' קרל סקורצקי / דר' אורלי אבני
  11. ועדה לאישור ניסויים בבעלי חיים              דר' רון פירן     
  12. ועדה לבחירת מועמדים לפרסים מדעיים    פרופ' אמנון הראל
  13. ועדה לבחירת מרצים מצטיינים                פרופ' אריק שינוול
  14. ועדה לבחירת סטודנטים מצטיינים           פרופ' אריק שינוול
  15. ועדה לגנומיקה וביואינפורמטיקה             דר' מאיר שמאי
  16. ועדה לבריאות הסטודנט                        פרופ' עאסי נימר
  17. ועדה למחויבות חברתית                        דר' סיון שפיצר שוחט
  18. ועדה לענייני סטודנטים                          דר' אמיר קופרמן
  19. ועדת מחשוב (חומרה)                          דר' משה דסאו             
  20. ועדת מינויים                                       פרופ' קרל סקורצקי
  21. ועדת מיקום מחקר ומנהל                      פרופ' קרל סקורצקי
  22. ועדת מלגות                                        פרופ' קרל סקורצקי
  23. ועדת מעקב אחר הישגי הסטודנטים        דר' אמיתי אוברמן
  24. ועדת משמעת                                     דר' רונית אילוז
  25. ועדת ספריה                                       דר' רון פירן
  26. ועדת עבודות גמר                                פרופ' מרואן עודה
  27. ועדת ציוד מדעי                                   דר' משה דסאו
  28. ועדת קבלה                                        פרופ' שמי קרסו
  • ועדת קבלה לתכנית הארבע שנתית    דר' איתי און
  • ועדת קבלה לתכנית השלוש שנתית    דר' יורי פרליץ
  1. ועדת קרן הדיקן                                    פרופ' קרל סקורצקי
  2. ועדת תארים מתקדמים                          דר' עמרי קורן
  3. ועדת תכנון אסטרטגי                             פרופ' קרל סקורצקי
  4. ועדת תו"מ                                           פרופ' קרל סקורצקי
  5. ועדת MD-PhD                                   פרופ' ציפורה פליק-זכאי / דר' אבי פרץ